استانها

آدرس محل برگزاری کلاس: فردیس - سه راه حافظیه خیابان شهید داوری بعد از ۲۰ متری گلها نرسیده به پیچ دهکده جنب کارواش سهیل- دانشگاه علمی کاربردی.

(کروکی در ادامه مطلب)

توجه: برای کلیه افرادیکه ثبت نام آنها قطعی شده باشد و درلیست این دوره قرار گرفته باشد، ایمیلی با موضوع "ثبت اسم شما در لیست دوره مسئولین فنی" فرستاده خواهد شد.

آدرس محل برگزاری آزمون :
تبریز-خیابان پاستورقدیم-مابین شریعتی و لاله زار-جنب کلانتری 15پاستور-مرکز رشدتجهیزات پزشکی تبریز
شماره:04134752574

ساعت شروع آزمون : 10 صبح روز دوشنبه مورخ 96/06/20

آدرس دفتر نمایندگی: کرمانشاه ، بلوار پرستار، روبروی دانشکده داروسازی، معاونت غذا و دارو

مسئول نمایندگی: جناب آقای دکتر تورج شیرزادیان

تلفن: 34302515-083

فکس: 34279745-083

 

آدرس دفتر نمایندگی: اردبیل، خ امام خمینی(ره)،پایین تر از میدان امام حسین(ع)، جنب بانک ملل، پلاک 5033/7

مسئول نمایندگی: جناب آقای مهندس سید اسماعیل صفوی

تلفن: 33332402-045

فکس: 33335374-045

پست الکترونیکی: esmaiel.safavi@gmail.com

دفتر نمایندگی انجمن صنفی متخصصین تجهیزات پزشکی کشور در روز شنبه مورخ 96/5/21 با حضور مشترک دبیر انجمن و جناب آقای دکتر حسین کریم ریاست محترم دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه ، جناب آقای دکتر امید عبدی معاونت محترم غذا و دارو ، رؤسا و معاونین محترم شبکه های بهداشت و درمان استان ، مسئولین محترم تجهیزات پزشکی بیمارستانها و به همت جناب آقای دکتر شیرزادیان مدیر محترم نظارت و ارزیابی تجهیزات و ملزومات پزشکی دانشگاه افتتاح شد. ادامه مطلب

صبح امروز مورخ 96/05/21 دفتر نمایندگی انجمن در استان کرمانشاه با حضور مسئولین محترم دانشگاه افتتاح شد. جزئیات بیشتر این خبر به زودی اعلام خواهد شد.

در تاریخ 1396/02/06 اولین جلسه انجمن صنفی متخصصین تجهیزات پزشکی شعبه یزد با حضور جناب آقای مهندس مسلمی دبیر محترم انجمن ، آقای مهندس باغستانی نماینده انجمن در یزد و جمعی از فعالین و اعضای انجمن در یزد برگزار گردید.

 

آغاز به کار نمایندگی انجمن متخصصین تجهیزات پزشکی در استان البرز با حضور دبیر انجمن جناب آقای مهندس مسلمی، جناب آقای دکتر رشیدی نماینده انجمن در استان و جمعی از متخصصین این حوزه در مراکز درمانی، شرکت های خصوصی و ...

به اطلاع آن دسته از افرادی که در آزمون مسئولین فنی مراکز درمانی و شرکت های توزیع کننده و اصناف، شهر محل آزمون خود را ارومیه اعلام نموده اند می رساند:

آزمون دوره فوق مورخ 1396/02/31 راس ساعت 10 صبح در مکان زیر برگزار می گردد:

ارومیه، بلوار رسالت، کوی اورژانس، ستاد مرکزی دانشگاه علوم پزشکی ارومیه، سالن ابن سینا

به اطلاع آن دسته از افرادی که در آزمون مسئولین فنی مراکز درمانی و شرکت های توزیع کننده و اصناف، شهر محل آزمون خود را اصفهان اعلام نموده اند می رساند:

آزمون دوره فوق مورخ 1396/02/30 راس ساعت 10 صبح در مکان زیر برگزار می گردد:

اصفهان، دانشگاه علوم پزشکی اصفهان، جنب دانشکده توانبخشی، دانشکده فناوری های نوین پزشکی

به اطلاع آن دسته از افرادی که در آزمون مسئولین فنی مراکز درمانی و شرکت های توزیع کننده و اصناف، شهر محل آزمون خود را مشهد اعلام نموده اند می رساند:

آزمون دوره فوق مورخ 1396/02/30 راس ساعت 10 صبح در مکان زیر برگزار می گردد:

مشهد، بلوار فکوری، روبروی فکوری 94، شهرک دانش و سلامت معاونت غذا و دارو، دفتر جناب آقای دکتر عطاران

با سلام

گزارش مربوط به برگزاری جشن روز مهندسی که در تاریخ 5/12/95 در کرمان برگزار گردید خدمتتان اعلام میگردد:

نمایندگی انجمن کرمان جهت برگزاری روز مهندس جلساتی را در تاریخ های 24/11/95 و 1/12/95 در محل دفتر خود واقع در ساختمان معاونت درمان دانشگاه با اعضای اصلی خود برگزار و در خصوص نحوه برگزاری و محل آن و دیگر موارد بحث و تبادل نظر نمودند. که با همکاری دوستان و پیگیری های بعمل آمده به کلیه پرسنل تجهیزات پزشکی مراکز درمانی کل استان بصورت مجزا پیامک ارسال و جهت حضور در این جشن دعوت بعمل آمد همچنین از اعضای اصلی انجمن نیز دعوت بعمل آمد که در مجموع حدود 70 نفر جهت حضور دعوت شدند.

با کمک اسپانسر برنامه که یکی از شرکت های تجهیزات پزشکی تهران بود، نمایندگی انجمن صنفی متخصصین تجهیزات پزشکی کرمان توانست یک سالن در محیطی زیبا و خاطره انگیز رزرو نماید. در این مراسم که از ساعت 7 تا 11 شب برپا گردید از کلیه شرکت کنندگان که حدود 50 نفر بودند، به صرف میوه، شیرینی و شام پذیرایی بعمل آمد.

در بین مراسم نماینده انجمن کرمان و ریاست اداره تجهیزات پزشکی دانشگاه در خصوص برپایی این جشن و همچنین لزوم عضویت و همکاری دوستان در انجمن کرمان صحبت هایی را ایراد نمودند. در این مراسم به کلیه شرکت کنندگان از سوی اسپانسر برنامه هدایایی به عنوان یادبود تقدیم گردید.

در آخر هم کیک روز مهندس با حضور دوستان و توسط یکی از خانم های عضو انجمن بریده و عکس یادگاری گرفته شد.

در سالهای گذشته روز مهندس توسط دانشگاه برگزار و تعداد کمی از پرسنل تجهیزات حضور می یافتند اما در این سال این مراسم به نام انجمن صنفی متخصصین تجهیزات پزشکی استان برگزار گردید که کلیه دوستان بر کیفیت آن اذعان داشته و از آن بعنوان یک شب به یاد ماندنی یاد کردند.

مهمترین هدف این برنامه، پررنگ کردن نام انجمن و شروع برنامه های آن و همچنین تجمع دوستان تجهیزات پزشکی جهت آشنایی با یکدیگر و استفاده از نقطه نظرات هم بود.

صعود زمستانه به بام ایران قله 5671 متری دماوند و اهتزاز پرچم انجمن توسط جناب آقای دکتر ترک نژاد مسئول محترم تجهیزات پزشکی سازمان تامین اجتماعی استان اصفهان

12

 

 تمامی حقوق معنوی این سایت متعلق به انجمن متخصصین تجهیزات پزشکی کشور می باشد. استفاده از عکسهای این سایت بنا به کسب اجازه کتبی از انجمن متخصصین تجهیزات پزشکی کشور می باشد در غیر این صورت پیگرد قانونی دارد.