کرمان

تاریخ آزمون دوره آموزشی مسئولین فنی مراکز درمانی و داروخانه ها که بصورت مجازی از تاریخ 1396/08/13 تا 1396/08/22برگزار گردید:

با سلام

گزارش مربوط به برگزاری جشن روز مهندسی که در تاریخ 5/12/95 در کرمان برگزار گردید خدمتتان اعلام میگردد:

نمایندگی انجمن کرمان جهت برگزاری روز مهندس جلساتی را در تاریخ های 24/11/95 و 1/12/95 در محل دفتر خود واقع در ساختمان معاونت درمان دانشگاه با اعضای اصلی خود برگزار و در خصوص نحوه برگزاری و محل آن و دیگر موارد بحث و تبادل نظر نمودند. که با همکاری دوستان و پیگیری های بعمل آمده به کلیه پرسنل تجهیزات پزشکی مراکز درمانی کل استان بصورت مجزا پیامک ارسال و جهت حضور در این جشن دعوت بعمل آمد همچنین از اعضای اصلی انجمن نیز دعوت بعمل آمد که در مجموع حدود 70 نفر جهت حضور دعوت شدند.

با کمک اسپانسر برنامه که یکی از شرکت های تجهیزات پزشکی تهران بود، نمایندگی انجمن صنفی متخصصین تجهیزات پزشکی کرمان توانست یک سالن در محیطی زیبا و خاطره انگیز رزرو نماید. در این مراسم که از ساعت 7 تا 11 شب برپا گردید از کلیه شرکت کنندگان که حدود 50 نفر بودند، به صرف میوه، شیرینی و شام پذیرایی بعمل آمد.

در بین مراسم نماینده انجمن کرمان و ریاست اداره تجهیزات پزشکی دانشگاه در خصوص برپایی این جشن و همچنین لزوم عضویت و همکاری دوستان در انجمن کرمان صحبت هایی را ایراد نمودند. در این مراسم به کلیه شرکت کنندگان از سوی اسپانسر برنامه هدایایی به عنوان یادبود تقدیم گردید.

در آخر هم کیک روز مهندس با حضور دوستان و توسط یکی از خانم های عضو انجمن بریده و عکس یادگاری گرفته شد.

در سالهای گذشته روز مهندس توسط دانشگاه برگزار و تعداد کمی از پرسنل تجهیزات حضور می یافتند اما در این سال این مراسم به نام انجمن صنفی متخصصین تجهیزات پزشکی استان برگزار گردید که کلیه دوستان بر کیفیت آن اذعان داشته و از آن بعنوان یک شب به یاد ماندنی یاد کردند.

مهمترین هدف این برنامه، پررنگ کردن نام انجمن و شروع برنامه های آن و همچنین تجمع دوستان تجهیزات پزشکی جهت آشنایی با یکدیگر و استفاده از نقطه نظرات هم بود.

 تمامی حقوق معنوی این سایت متعلق به انجمن متخصصین تجهیزات پزشکی کشور می باشد. استفاده از عکسهای این سایت بنا به کسب اجازه کتبی از انجمن متخصصین تجهیزات پزشکی کشور می باشد در غیر این صورت پیگرد قانونی دارد.