پنج امتیاز بازآموزی برای مسئولین فنی تجهیزات پزشکی با توجه به محتوای کارگاه‌های آموزشی در همایش ملی تجهیزات پزشکی
تاريخ : پانزدهم بهمن 1397 ساعت 09:54   کد : 90483

ه گزارش روابط عمومی اداره کل تجهیزات پزشکی وزارت بهداشت، مهندس نسیم تربتی رئیس اداره مهندسی و نگهداری تجهیزات پزشکی گفت: همایش ملی تجهیزات پزشکی و گرامیداشت روز خدمات پس از فروش و نگهداشت تجهیزات پزشکی در روزهای 29 و 30 بهمن ماه سالجاری با همکاری شبکه کارآفرینی کشور ( دانشگاه تربیت مدرس ) برگزار می شود.
مهندس تربتی بیان کرد: با توجه به مطالب و کارگاه‌های در نظر گرفته شده در این همایش از جمله آموزش قوانین و مقررات تجاری سازی در شرکت‌های دانش بنیان، معرفی فرصت‌های کارآفرینی در حوزه تجهیزات پزشکی، آموزش اصول بازاریابی و فروش، انواع قراردادهای تجاری، نانوتکنولوژی در صنعت، معرفی بازارهای هدف جهت صادرات و فرآیند اخذ پروانه ساخت، همایش دارای پنج امتیاز بازآموزی جهت مسئولین فنی تجهیزات پزشکی می‌باشد. لذا تمامی مسئولین فنی و یا افرادی که تمایل به فعالیت به عنوان مسئول فنی را در برنامه آتی خود دارند، می‌توانند از امتیاز مذکور بهره مند گردند.
وی در پایان گفت: علاقه مندان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام، تا 20 بهمن ماه به وب سایت همایش به آدرس www.medicalir.ir مراجعه نمایند.


 تمامی حقوق معنوی این سایت متعلق به انجمن متخصصین تجهیزات پزشکی کشور می باشد. استفاده از عکسهای این سایت بنا به کسب اجازه کتبی از انجمن متخصصین تجهیزات پزشکی کشور می باشد در غیر این صورت پیگرد قانونی دارد.