اعضای جدید هیات امناء صرفه جویی ارزی در معالجه بیماران منصوب شدند

دکتر مهدی یوسفی، دکتر محمد توکلی، دکتر غلامرضا اصغری، دکتر علیرضا یوسفی و دکتر جواد آقازاده به عنوان اعضای هیات امنای صرفه جویی ارزی در معالجه بیماران منصوب شدند

تاريخ : شانزدهم دی 1397 ساعت 14:16   کد : 80463
وزیر بهداشت

سرپرست وزارت بهداشت در حکمی اعضای جدید هیات امنای صرفه جویی ارزی در معالجه بیماران را منصوب کرد و از آنها خواست با پرهیز از تجارت‌گرایی و رقابت غیرعادلانه با بخش خصوصی، به منشور اخلاقی پایبند باشند.

به گزارش ایسنا و بنابر اعلام وبدا در متن حکم دکتر سعید نمکی آمده است:

« دکتر مهدی یوسفی
دکتر محمد توکلی
دکتر غلامرضا اصغری
دکتر علیرضا یوسفی
دکتر جواد آقازاده

با سلام

با توجه به سوابق مورد وثوق جنابعالی در جایگاه های مختلف، بدین وسیله به عنوان عضو هیات امنای صرفه جویی ارزی در معالجه بیماران منصوب می شوید.

امید است با اتکال به خداوند بزرگ، رعایت مصالح مردم، امانت داری و وسواس کافی در محافظت از بیت المال و استفاده از همه ظرفیت های کشور اعم از بخش دولتی، خصوصی و سازمان های مردم نهاد در تهیه مایحتاج مردم، دانشگاه های علوم پزشکی و مراکز بهداشتی، درمانی سراسر کشور موفق باشید.

بدیهی است این نهاد که در روزهای سخت کشور با حضور انسان‌های پاکیزه و خدمتگزار تشکیل شد، درآمدزایی و کار اقتصادی درون وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی نبود؛ بلکه تسهیل در رفع نیازهای عاجل مردم و مراکز آموزشی، درمانی در شرایط پیچیده و پر مشکلی بود که بخش خصوصی نیز توان تهیه آن را نداشت. لذا پرهیز از تجارت گرایی، رقابت غیر عادلانه با بخش خصوصی به دلیل استفاده از رانت‌ها و معافیت‌های غیر منطقی و عدم شفافیت اقتصادی از توصیه‌های اکید اینجانب است که امیدوارم تمامی اعضای محترم به عنوان منشور اخلاقی بدان پایبند باشند.

بدیهی است هرگونه عدول از منشور فوق الذکر، اینجانب را از استمرار همکاری آن عزیزان مایوس خواهد کرد. توفیق همگان را از خداوند بزرگ مسئلت دارم.»

 


 تمامی حقوق معنوی این سایت متعلق به انجمن متخصصین تجهیزات پزشکی کشور می باشد. استفاده از عکسهای این سایت بنا به کسب اجازه کتبی از انجمن متخصصین تجهیزات پزشکی کشور می باشد در غیر این صورت پیگرد قانونی دارد.