تاریخ ازمون دوره آموزشی مسئولین فنی تولیدکنندگان :

تاریخ آزمون دوره آموزشی مسئولین فنی شرکت های تولیدکننده که بصورت مجازی از تاریخ 1397/02/15 تا 1397/03/7 در حال برگزاری می باشد:

تاريخ : بيست و ششم ارديبهشت 1397 ساعت 16:35   کد : 70196

آزمون این دوره در ساعت 15:00 روز چهارشنبه مورخ 1397/03/23 برگزار خواهد شد

 

آدرس دقیق محل آزمون در شهرهای فوق، به زودی ازطریق اطلاعیه های سایت اعلام خواهد شد.

 

ضروریست شرکت کنندگان 15 دقیقه قبل از شروع آزمون در محل برگزاری آزمون حضور داشته باشند.

 

توجه 1 : همراه داشتن کارت ملی جهت حضور در جلسه آزمون الزامی است. بدیهی است از ورود افراد فاقد کارت ملی ممانعت به عمل خواهد آمد.

 

توجه 3 : با افرادیکه به دلیل تعدد غیبت از لیست آزمون حذف شده اند بعد از اعلام نظر اداره کل تجهیزات پزشکی و تا قبل از برگزاری آزمون تماس گرفته می شود و یا از طریق پیامک به این افراد اطلاع رسانی خواهد شد.

توجه 4: تحویل مدارکی که طبق دفترچه راهنمای ثبت نام می بایست به نماینده انجمن تحویل گردد. شامل؛ یک قطعه عکس 4*3 پشت نویسی شده، اصل فیش واریزی، کپی کارت ملی، کپی مدرک تحصیلی مرتبط، اصل فرم شاخص صلاحیت با امضاء متقاضی، اصل فرم تعهدنامه مربوط به داوطلبین آزاد با امضاء و اثر انگشت . لازم است کلیه مدارک توسط هر فرد در یک کاور a4 قرار گرفته و به نماینده انجمن تحویل گردد.

توجه 5: تحویل فرم های نظرسنجی مربوط به ارزیابی دوره به نماینده انجمن .

 

 


 تمامی حقوق معنوی این سایت متعلق به انجمن متخصصین تجهیزات پزشکی کشور می باشد. استفاده از عکسهای این سایت بنا به کسب اجازه کتبی از انجمن متخصصین تجهیزات پزشکی کشور می باشد در غیر این صورت پیگرد قانونی دارد.