رتبه بندی
تاريخ : يازدهم آبان 1395 ساعت 12:52   کد : 31

انجمن متخصصین تجهیزات پزشکی مطابق با رسالت و اهداف و چشم انداز خود که همانا تشکیل سازمان نظام مهندسی پزشکی می‌باشداقدام به فراهم نمودن زیر ساخت‌های این امر نموده که در مرحله اول، تدوین طرح رتبه بندی متخصصین تجهیزات پزشکی می‌باشد.

در این خصوص کمیته ای با مسئولیت جناب آقای مهندس مهدی طیبی و همکاری جناب آقای دکتر محمد رضا رضاییان و جناب آقای مهندس امین ا... گلرو و جناب آقای مهندس احمد مسلمی به عنوان ناظر طرح تشکیل و طرح رتبه بندی متخصصین تجهیزات پزشکی در پنج گروه اصلی و 32 زیر گروه فرعی مطابق تقسیم بندی اداره کل تجهیزات پزشکی تدوین گردید.

در این طرح ؛ هر متخصص می‌تواند هر بار در یکی از گروه‌ها و زیر گروه‌ها خود را محک زده و رتبه بندی گردد. در این رتبه بندی سوابق کاری ، مدرک تحصیلی، دوره های آموزشی مرتبط ، سوابق اختراع، سوابق طراحی تجاری شده ، سوابق مدیریتی، مقالات ISI و آزمون کتبی با وزن‌های مختلف لحاظ شده اند .

پیش نویس این طرح به مدت 2 ماه بر روی سایت انجمن قرار گرفت و در این مدت نظرات اعضاء محترم و صاحب نظران گرامی که ما را از نظرات خود بهره مند نمودند در طرح گنجانده شد. از کارکردهای این رتبه بندی میتوان در ایجاد جایگاه‌های شغلی در مراکز درمانی و همچنین شرکت‌های فعال در حوزه تجهیزات پزشکی اشاره نمود که برای هر یک از جایگاه‌ها با توجه به مشخصات حوزه فعالیت ، شرایط احراز در نظر گرفته شده است. طرح اولیه تدوین شده در صفحه اول در قسمت دریافت فایل با عنوان " رتبه بندی متخصصین تجهیزات پزشکی کشور " قابل دانلود میباشد. همچنین فایل مزبور از طریق زیر دانلود می باشد. جهت دریافت فایل کلیک نمایید لطفا در صورتیکه در خصوص طرح فوق نظری دارید.

به پست الکترونیکی انجمن به آدرس info@imedss.ir ارسال فرمایید.


 تمامی حقوق معنوی این سایت متعلق به انجمن متخصصین تجهیزات پزشکی کشور می باشد. استفاده از عکسهای این سایت بنا به کسب اجازه کتبی از انجمن متخصصین تجهیزات پزشکی کشور می باشد در غیر این صورت پیگرد قانونی دارد.