تحویل مدارک دوره مسئولین فنی شرکت های توزیعی و اصناف و مسئولین فنی مراکزدرمانی ( آزمون 19مرداد )

گواهینامه های مربوط به دوره مسئولین فنی شرکت های توزیعی و اصناف(دوره سوم) و مسئولین فنی مراکزدرمانی و داروخانه ها(دوره پنجم ) آماده تحویل میباشد.

تاريخ : نهم آبان 1395 ساعت 10:39   کد : 23

گواهینامه های مربوط به دوره مسئولین فنی شرکت های توزیعی و اصناف(دوره سوم) و مسئولین فنی مراکزدرمانی و داروخانه ها(دوره پنجم ) آماده تحویل میباشد. آزمون 19 مرداد 1395 پذیرفته شدگان آزمون میتوانند جهت دریافت مدرک از شنبه تا پنج شنبه ساعت 8:30 الی 13 با در دست داشتن مدارک زیر به دفتر انجمن مراجعه نمایند: 1)یک قطعه عکس 4*3 2)اصل مدرک تحصیلی 3)کارت ملی 4)فیش واریزی(در صورت عدم تحویل در زمان آزمون) 5)از تاریخ 95/01/07 تحویل گواهینامه های مسئولین فنی منوط به ارائه تائیدیه اخذ شده از اداره مهندسی نگهداری اداره کل تجهیزات پزشکی مبنی بر کامل بودن مدارک و مستندات ارائه شده به آن اداره کل می باشد. لذا خواهشمنداست قبل از مراجعه به این انجمن جهت تحویل گواهینامه طی دوره آموزش مسئول فنی (اعم از مسئول فنی مراکز درمانی و داروخانه ها و مسئول فنی اصناف و شرکت های توزیع کننده تجهیزات پزشکی ) نسبت به اخذ تائیدیه فرم درخواست احراز صلاحیت مسئولین فنی از اداره کل تجهیزات پزشکی اقدام فرمائید. نکته:جهت تحویل مدرک به شخص دیگر داشتن معرفی نامه (دارای امضا و اثرانگشت) و کارت ملی شخص دریافت کننده نیز الزامیست.


 تمامی حقوق معنوی این سایت متعلق به انجمن متخصصین تجهیزات پزشکی کشور می باشد. استفاده از عکسهای این سایت بنا به کسب اجازه کتبی از انجمن متخصصین تجهیزات پزشکی کشور می باشد در غیر این صورت پیگرد قانونی دارد.