امضای تفاهم نامه انجمن صنفی تجهیزات پزشکی با شرکت شهرک‌های صنعتی استان زنجان
تاريخ:بيست و سوم مهر 1397 ساعت 12:43   |   کد : 80406

آقای مهندس احمد مسلمی رئیس انجمن صنفی تجهیزات پزشکی کشور در جلسه امضای تفاهم نامه با شرکت شهرک‌های صنعتی استان زنجان با اعلام این خبر افزود: با اشاره به اینکه هر واحدی که در زمینه تولید و توزیع تجهیزات فعالیت دارد باید یک مسئول فنی داشته باشد ، انجمن در این راستا اقدام به برگزاری دوره‌های آموزشی نموده و همچنین ثبت شرکت های خارجی، ارزیابی خدمات پس از فروش شرکت‌ها، رتبه بندی شرکت های مرتبط و عضویت در کمیسیون قیمت گذاری تجهیزات پزشکی نیز از دیگر مسئولیت‌ها و فعالیت های انجمن می باشد.

وی تصریح کرد: هدف انجمن حمایت از تولیدات خوب و با کیفیت است و در این راستا آماده همکاری و حمایت از واحدهای تولید تجهیزات و لوازم پزشکی هستیم.

آقای مهندس ایرج احمدی نیز خاطرنشان کرد شرکت شهرکهای صنعتی آمادگی واگذاری زمین و یا حتی یک شهرک تخصصی به سرمایه گذاران در بخش تجهیزات پزشکی را دارد و در این راستا می توانیم مشوق های خوبی را در نظر بگیریم.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان زنجان گفت: این شرکت از سرمایه گذاران در بخش تجهیزات و لوازم پزشکی جهت استقرار در شهرکهای صنعتی استان زنجان استقبال می کند.

وی زنجان را جزو ۵ استان برتر کشور در زمینه جذب سرمایه گذار عنوان و تصریح کرد: زنجان به ویژه در جذب سرمایه گذار خارجی جایگاه مناسبی دارد و دلیل این امر نیز موقعیت خوب منطقه ای زنجان از جمله همجواری با ۷ استان؛ داشتن راههای ارتباطی مناسب، قرار گفتن در مسیر جاده ابریشم و…. است.

احمدی با اشاره به اینکه هم اکنون افزون بر ۲۰ واحد در این زمینه در شهرکهای صنعتی استان مشغول فعالیت هستند تصریح کرد: زمینه مناسبی برای فعالیت این صنعت در استان فراهم است و ما نیز در عمل به منویات مقام معظم رهبری از کالاهای با کیفیت تولید داخل حمایت می کنیم.

 

در این جلسه رئیس انجمن صنفی تجهیزات پزشکی کشور نیز با ابراز خرسندی از انعقاد تفاهم نامه با شرکت شهرکهای صنعتی استان اظهار داشت: این اجمن هم اکنون دارای ۱۴ شعبه در سراسر کشور می باشد و همچنین تعامل خوبی با دستگاههای مرتبط با تجهیزات پزشکی دارد.

 

گفتنی است در پایان این نشست تفاهم نامه ای فی‌مابین شرکت شهرکهای صنعتی استان زنجان و انجمن صنفی تجیهزات پزشکی کشور به امضا رسید.

 

Share

آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 


 

ورود اعضا تمامی حقوق معنوی این سایت متعلق به انجمن متخصصین تجهیزات پزشکی کشور می باشد. استفاده از عکسهای این سایت بنا به کسب اجازه کتبی از انجمن متخصصین تجهیزات پزشکی کشور می باشد در غیر این صورت پیگرد قانونی دارد.