بازدید هیات مدیره و دبیر انجمن از کارخانه های در حال احداث در شهرک صنعتی کاسپین قزوین
تاريخ:هجدهم مهر 1397 ساعت 14:31   |   کد : 70398

جناب آقای مهندس احمد مسلمی رئیس هیئت مدیره انجمن صنفی متخصصین تجهیزات پزشکی کشور به همراه تعدادی از کارشناسان روز سه شنبه از واحد دردست ساخت تولید وسایل پزشکی یکبار مصرف شرکت صنعت پلاست آبیار در شهرک صنعتی کاسپین قزوین بازدید کرد و در جریان نصب تجهیزات مدرن آن قرار گرفت.

این واحد در زمینی به مساحت ۲۲۰۰ مترمربع و زیربنای ۹۰۰ مترمربع ساخته شده و برای نصب ماشین الات تولید و اتاق های تمیز آن بالغ بر ۴۰ میلیارد ریال هزینه شده است.

در فاز اول این واحد تولیدی که در ماههای آینده به بهره خواهد رسید خط تولید البسه و ملحفه بیمارستانی با ظرفیت ۱۲۰ تن پوشش و کاور یکبار مصرف با ظرفیت ۱۵۰ هزار دست در سال فعالیت خود را آغاز خواهد کرد.

در طرح توسعه این واحد تولیدی تولید باند زخم بندی ساده، گاز زخم، پانسمان ترمیم کننده زخم، انواع پوشش و لباسهای بیمارستانی با ظرفیت بیش از ۷۰۰ هزار دست در سال پیش بینی شده است.

Share

آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 


 

ورود اعضا تمامی حقوق معنوی این سایت متعلق به انجمن متخصصین تجهیزات پزشکی کشور می باشد. استفاده از عکسهای این سایت بنا به کسب اجازه کتبی از انجمن متخصصین تجهیزات پزشکی کشور می باشد در غیر این صورت پیگرد قانونی دارد.