اعلام تاریخ ازمون مسئولین فنی مراکز توزیعی - درمانی
تاريخ:يازدهم ارديبهشت 1397 ساعت 12:42   |   کد : 70242

آزمون این دوره در ساعت 16:00 روز شنبه مورخ 1397/02/22 بطور همزمان در شهر های تهران، اصفهان و مشهد و تبریز برگزار خواهد شد.

 

 

لذا ضروریست فراگیران این دوره تا ساعت 12:00 روزچهارشنبه مورخ 1397/02/12محل آزمون خود را از طریق ایمیل انجمن به نشانی info@imedss.ir اطلاع دهند. ( موضوع ایمیل : نام و نام خانوادگی - نام یکی از چهار شهر فوق )

 

 

آدرس دقیق محل آزمون در شهرهای فوق، به زودی ازطریق اطلاعیه های سایت اعلام خواهد شد.

 

 

 

ضروریست شرکت کنندگان 15 دقیقه قبل از شروع آزمون در محل برگزاری آزمون حضور داشته باشند.

 

 

 

توجه 1 : همراه داشتن کارت ملی جهت حضور در جلسه آزمون الزامی است. بدیهی است از ورود افراد فاقد کارت ملی ممانعت به عمل خواهد آمد.

 

 

 

توجه 2 : افرادیکه برای آزمون مجدد تا ساعت 16:00 روز چهارشنبه مورخ 96/09/29 ثبت نام کرده باشند در لیست آزمون این دوره خواهند بود و اطلاع رسانی از طریق ایمیل برای این افراد صورت خواهد گرفت.

 

 

 

توجه 3 : با افرادیکه به دلیل تعدد غیبت از لیست آزمون حذف شده اند بعد از اعلام نظر اداره کل تجهیزات پزشکی و تا قبل از برگزاری آزمون تماس گرفته می شود و یا از طریق پیامک به این افراد اطلاع رسانی خواهد شد.

Share

آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 


 

ورود اعضا تمامی حقوق معنوی این سایت متعلق به انجمن متخصصین تجهیزات پزشکی کشور می باشد. استفاده از عکسهای این سایت بنا به کسب اجازه کتبی از انجمن متخصصین تجهیزات پزشکی کشور می باشد در غیر این صورت پیگرد قانونی دارد.