تحویل گواهینامه های دوره مسئولین فنی مراکز درمانی و داروخانه ها (دوره 11 ):
تاريخ:بيستم اسفند 1396 ساعت 15:38   |   کد : 70234

گواهینامه های مربوط به دوره مسئولین فنی مراکز درمانی(دوره 11) که دوره آموزش خود را از تاریخ 96/09/13 لغایت 96/10/22 گذرانده و در آزمون 04 آذر ماه 96 موفق به کسب نمره قبولی شده اند، از شنبه تا چهارشنبه ساعت10 الی 12 آماده تحویل میباشد...ادامه مطلب

گواهینامه های مربوط به دوره مسئولین فنی مراکز درمانی و داروخانه ها(دوره 11) آماده تحویل میباشد.

پذیرفته شدگان آزمون میتوانند جهت دریافت مدرک از شنبه تا چهارشنبه ساعت 10 الی 12 با در دست داشتن مدارک زیر به دفتر انجمن مراجعه نمایند:

1)یک قطعه عکس 4*3

2)اصل مدرک تحصیلی

3)کارت ملی

4)فیش واریزی(در صورت عدم تحویل در زمان آزمون)

5)بسیار مهم :از تاریخ 95/01/07 تحویل گواهینامه های مسئولین فنی شرکت های توزیعی و اصناف و همچنین مسئولین فنی مراکزدرمانی و داروخانه ها منوط به ارائه تائیدیه اخذ شده از اداره مهندسی نگهداری اداره کل تجهیزات پزشکی مبنی بر کامل بودن مدارک و مستندات ارائه شده به آن اداره می باشد. لذا خواهشمنداست قبل از مراجعه به این انجمن جهت تحویل گواهینامه طی دوره آموزش مسئول فنی (اعم از مسئول فنی مراکز درمانی و داروخانه ها و مسئول فنی اصناف و شرکت های توزیع کننده تجهیزات پزشکی ) نسبت به اخذ تائیدیه فرم درخواست احراز صلاحیت مسئولین فنی(قابل دریافت از سایت اداره کل تجهیزات پزشکیIMED.FDA.GOV.IR) از اداره کل تجهیزات پزشکی اقدام فرمائید. نکته:جهت تحویل مدرک به شخص دیگر داشتن معرفی نامه (دارای امضا و اثرانگشت) و کارت ملی شخص دریافت کننده نیز الزامیست.

Share

آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 


 

ورود اعضا تمامی حقوق معنوی این سایت متعلق به انجمن متخصصین تجهیزات پزشکی کشور می باشد. استفاده از عکسهای این سایت بنا به کسب اجازه کتبی از انجمن متخصصین تجهیزات پزشکی کشور می باشد در غیر این صورت پیگرد قانونی دارد.