تاریخ و محل آزمون دوره آموزشی مسئولین فنی واردکنندگان :
تاريخ:پنجم اسفند 1396 ساعت 12:21   |   کد : 70230

تاریخ آزمون دوره آموزشی مسئولین فنی شرکت های واردکننده که بصورت حضوری از تاریخ 1396/11/14 تا 1396/12/07 در حال برگزاری می باشد:

آزمون این دوره در ساعت 15:45 روز یکشنبه مورخ 1396/12/20 برگزار خواهد شد.

 

محل برگزاری آزمون: جهاد دانشگاهی واحد علوم پزشکی تهران ، واقع در خیابان انقلاب ، خیابان فخر رازی، خیابان شهدای ژاندارمری (سمت راست)، پلاک 75 میباشد.

ضروریست شرکت کنندگان 15 دقیقه قبل از شروع آزمون در محل برگزاری آزمون حضور داشته باشند.

توجه 1 : همراه داشتن کارت ملی جهت حضور در جلسه آزمون الزامی است. بدیهی است از ورود افراد فاقد کارت ملی ممانعت به عمل خواهد آمد.

توجه 2 : افرادی که برای آزمون مجدد تا ساعت 14:00 روز چهارشنبه مورخ 1396/12/09 ثبت نام کرده باشند در لیست آزمون این دوره خواهند بود و اطلاع رسانی از طریق ایمیل برای این افراد صورت خواهد گرفت.

توجه 3 : با افرادیکه به دلیل تعدد غیبت از لیست آزمون حذف شده اند بعد از اعلام نظر اداره کل تجهیزات پزشکی و تا قبل از برگزاری آزمون تماس گرفته می شود و یا از طریق پیامک به این افراد اطلاع رسانی خواهد شد.

توجه 4: تحویل مدارکی که طبق دفترچه راهنمای ثبت نام می بایست به نماینده انجمن تحویل گردد. شامل؛ یک قطعه عکس 4*3 پشت نویسی شده، اصل فیش واریزی، کپی کارت ملی، کپی مدرک تحصیلی مرتبط، اصل فرم شاخص صلاحیت با امضاء متقاضی، اصل فرم تعهدنامه مربوط به داوطلبین آزاد با امضاء و اثر انگشت . لازم است کلیه مدارک توسط هر فرد در یک کاور a4 قرار گرفته و به نماینده انجمن تحویل گردد.

 

 

Share

آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 


 

ورود اعضا تمامی حقوق معنوی این سایت متعلق به انجمن متخصصین تجهیزات پزشکی کشور می باشد. استفاده از عکسهای این سایت بنا به کسب اجازه کتبی از انجمن متخصصین تجهیزات پزشکی کشور می باشد در غیر این صورت پیگرد قانونی دارد.