✳ رییس اداره نظارت بر تامین و نگهداشت تجهیزات و ملزومات پزشکی ابلاغ کرد: 🔺 ابلاغ نحوه توزیع ماسک های پزشکی و دستکش مورد نیاز کلیه سازمان ها، ارگان ها و واحد های غیر دانشگاهی و توزیع داروخانه ای به شرکت های پخش
تاريخ:سيزدهم ارديبهشت 1399 ساعت 14:51   |   کد : 130760

🔺 به گزارش روابط عمومی اداره کل تجهیزات و ملزومات پزشکی، مهندس محمد مهدی علاالدین رییس اداره نظارت بر تامین و نگهداشت تجهیزات پزشکی اعلام کرد: با توجه به اجرای گام دوم فاصله گذاری هوشمند اجتماعی و ضرورت تامین و توزیع مناسب اقلام حفاظت فردی، نحوه توزیع ماسک های پزشکی و دستکش مورد نیاز کلیه سازمان ها، ارگان ها و واحد های غیر دانشگاهی و توزیع داروخانه ای به شرکت های پخش ابلاغ گردید.

🔺 طی این بخشنامه به شماره 664/11664 مورخ 1399/02/09 شرکت پخش منتخب در مرحله اول(شرکت پخش البرز ، پخش دارو ، اوزان ، شفا آراد ، الیت دارو و پخش فردوس) موظف هستند نسبت به توزیع، ماسک های پزشکی و دستکش های مورد نیاز کلیه سازمان ها، ارگان ها و واحد های غیر دانشگاهی که اطلاعات خود را تا این تاریخ در سامانه TTAC ثبت نموده اند و همچنین توزیع داروخانه ای بصورت متوازن و متناسب در سراسر کشور اقدام نمایند.

 

🔺 وی افزود با توجه به تامین اقلام حفاظت فردی مورد نیاز بیمارستان ها و کادر پزشکی و افزایش ظرفیت تامین کنندگان، توزیع توسط شرکت های پخش منتخب و سایر شرکت های توزیع کننده و پخش که در فراخوان مربوطه اعلام آمادگی کرده اند با توجه به تامین اقلام تداوم خواهد یافت تا اقلام حفاظت فردی به تناسب در اختیار کلیه متقاضیان قرار گیرد.

 

http://imed.ir/News/1/4582

 

Share

آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 


 

ورود اعضا تمامی حقوق معنوی این سایت متعلق به انجمن متخصصین تجهیزات پزشکی کشور می باشد. استفاده از عکسهای این سایت بنا به کسب اجازه کتبی از انجمن متخصصین تجهیزات پزشکی کشور می باشد در غیر این صورت پیگرد قانونی دارد.