اطلاعیه آزمون مسئولین فنی شرکت های تولیدکنندگان و واردکنندگان
تاريخ:بيست و هشتم فروردين 1399 ساعت 10:27   |   کد : 130748


بدینوسیله به اطلاع شرکت کنندگان دوره آموزشی مسئولین فنی شرکت های تولیدکنندگان واردکنندگان حضوری (53) می رساند آزمون این دوره در تاریخ 99/02/09 به صورت آنلاین (غیرحضوری) برگزار میگردد. اسامی افرادی که مجاز به شرکت در آزمون شده اند در تاریخ 99/02/02 از طریق سایت انجمن و کانال تلگرام انجمن اطلاع رسانی خواهد شد.

*توجه: راهنمای شرکت در آزمون غیرحضوری، قبل از برگزاری آزمون به شما اطلاع رسانی خواهد شد.

*توجه: افرادی که نامشان در لیست اعلام شده در تاریخ 99/02/02 نباشد مجاز به شرکت در آزمون نیستند. در صورت هرگونه سوال به ایمیل training@imedss.ir با ما در ارتباط باشید.

*قابل توجه آن دسته از داوطلبانی که خواهان شرکت در آزمون مجدد دورۀ آموزشی مسئولین فنی شرکت های تولیدکنندگان و واردکنندگان هستند، بعد از ثبت نام در سایت، نام و نام خانوادگی خود را به ایمیل training@imedss.ir با subject "آزمون مجدد تولیدکنندگان واردکنندگان 53" تا تاریخ 99/01/31 ارسال نمایند و یا موارد زیر را به شماره واتساپ 09106678308 تا تاریخ مقرر ارسال نمایند: نام ونام خانوادگی- شماره تماس- آزمون مجدد تولیدکنندگان و واردکنندگان 53

Share

آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 


 

ورود اعضا تمامی حقوق معنوی این سایت متعلق به انجمن متخصصین تجهیزات پزشکی کشور می باشد. استفاده از عکسهای این سایت بنا به کسب اجازه کتبی از انجمن متخصصین تجهیزات پزشکی کشور می باشد در غیر این صورت پیگرد قانونی دارد.