دیدار اعضای هیات مدیره انجمن متخصصین تجهیزات پزشکی با مدیرکل اداره تجهیزات پزشکی
تاريخ:بيستم شهريور 1398 ساعت 09:56   |   کد : 110647

روز شنبه اعضای هیات مدیره انجمن متخصصین تجهیزات پزشکی با مدیرکل اداره تجهیزات پزشکی دیدار کردند

 در ابتدای جلسه ریاست محترم انجمن، آقای مهندس احمد مسلمی بسیاری از مسائل و مطالبات صنف تجهیزات پزشکی و متخصصین این حوزه را مطرح و بر جایگاه و اهمیت ویژه اداره کل تجهیزات پزشکی و سمت مدیر تجهیزات پزشکی تاکید نموده و بیان کردند جایگیری افراد غیر متخصص مانند داروسازان میتواند ضرر بزرگی را به نظام سلامت کشور وارد نماید .

 ایشان در ادامه پیگیری نامه ارسالی انجمن که در راستای دفاع از حقوق صنف تجهیزات پزشکی و بیان دلایل لزوم تصدی پست های این حوزه توسط دانش آموختگان تجهیزات پزشکی برای اداره کل ارسال شده بود را خواستار شدند.

 ریاست هیات مدیره انجمن در ادامه به نظارت جدی بر مسئولین فنی، تدوین حداقل حقوق و امتیازات مسئولین فنی و لزوم نظارت بر حضور مسئولین فنی شرکتها و مراکز درمانی تاکید نمودند و مقرر شد با عنایت به امکانات نرم افزاری فراهم شده در انجمن و تدوین روالهای مربوطه، مدل پیشنهادی انجمن به صورت مکتوب به اداره کل تجهیزات پزشکی ارسال گردد .

Share

آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 


 

ورود اعضا تمامی حقوق معنوی این سایت متعلق به انجمن متخصصین تجهیزات پزشکی کشور می باشد. استفاده از عکسهای این سایت بنا به کسب اجازه کتبی از انجمن متخصصین تجهیزات پزشکی کشور می باشد در غیر این صورت پیگرد قانونی دارد.