دیروز صورت گرفت : دیدار مسئولین انجمن متخصصین تجهیزات پزشکی با رئیس مرکز توسعه و زیست فناوری
تاريخ:هفدهم شهريور 1398 ساعت 11:23   |   کد : 110646

 

صبح امروز جلسه ای با حضور مهندس احمد مسلمی ریاست هیات مدیره، مهندس مهرداد سرهنگی دبیر انجمن و مهندس امیرمحمد فراهانی مسئول روابط عمومی انجمن متخصصین برگزار شد .

 در ابتدای جلسه مهندس مسلمی توضیحاتی را در مورد انجمن ، اهداف آن و فعالیت های یک سال اخیر انجمن ارائه داد.

 او در ادامه اظهار کرد : ما در حوزه مهندسی پزشکی بسیار مشکل داریم و حتی دانشجویان فارغ التحصیل ما بعد از اتمام تحصیل حتی رنگ بیمارستان را هم اکثرا نمیبینند و ما در تلاشیم تا در این حوزه سطح علمی و مهارتی فارغ التحصیلان را ارتقا دهیم تا مشغول به کار شوند و مطالبات صنفی را بطرف نماییم .

 ریاست هیات مدیره انجمن افزود : ما به دنبال ایجاد یک نظام جهت بررسی و حل مشکلات صنفی هستیم و در این مسیر با بیش از 10 تن از نمایندگان مجلس دیدار کردیم و در حال بررسی بیشتر در این باره هستیم .

 

دکتر قانعی ، ضمن تشکر و خیر مقدم اظهار کرد انجمن متخصصین با وجود چندین هزار عضو پتانسیل خوبی برای ایجاد اشتغالزایی اعضا خود دارد . او خاطر نشان کرد باید پوزیشنی در مراکز و بیمارستان ها تعریف شود تا فعالین این حوزه نقش بسزایی در آن داشته باشند و نکاتی را در خصوص فعالین حوزه صنفی در حوزه تعمیر تجهیزات فرسوده و فعالیت های دیگر جهت ذخیره ارز را ارائه کرد.

 رئیس مرکز توسعه و زیست فناوری در ادامه افزود : پیگیر هستیم تا شرکت های دانش بنیان رشد و ارتقا پیدا کنند و انجمن میبایست در مدل سازی شرکت های تولیدی و دانش بنیان تاثیر گزار باشد و همچنین نقشی را ایفا کند تا شبکه ای جهت اتصال شاخه های کوچک به شاخه های بزرگ ایجاد شود و شرکت های دانش بنیان رتبه بالاتری نسبت به شرکت های دیگر داشته باشند

 وی در پایان خاطرنشان کرد : این مرکز تمایل دارد تا با انجمن متخصصین در زمینه های مختلف به عقد تفاهم نامه بپردازد و آغاز به فعالیت کند .

Share

آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 


 

ورود اعضا تمامی حقوق معنوی این سایت متعلق به انجمن متخصصین تجهیزات پزشکی کشور می باشد. استفاده از عکسهای این سایت بنا به کسب اجازه کتبی از انجمن متخصصین تجهیزات پزشکی کشور می باشد در غیر این صورت پیگرد قانونی دارد.