آخرین اخبار

دوره ی مسئولین فنی واردکنندگان تجهیزات پزشکی از روز شنبه مورخ 2 بهمن 95 آغاز میگردد. ساعت برگزاری کلاس ها از شنبه تا چهارشنبه ساعت 16الی 20 و تا تاریخ 20 بهمن ماه ادامه خواهد داشت.
آدرس محل برگزاری
از غرب به شرق: بعد از میدان انقلاب ، خیابان 12 فروردین ( روبروی خ 16 آذر)- سمت چپ خیابان شهدای ژندامری –پلاک 75- جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران
از شرق به غرب: خ انقلاب – روبروی درب اصلی دانشگاه – خ فخر رازی – سمت راست خ شهدای ژاندارمری – پلاک 75- جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران
توجه: تنها افرادی در این دوره حضور خواهند داشت که از طرف انجمن ایمیل دریافت کرده و حضور خود را در کلاس تایید کرده باشند.
لازم است کلیه شرکت کنندگان در روز اول کلاس ها مدارک زیر را داخل یک کاور A4 به نماینده انجمن تحویل دهند:
1- یک قطعه عکس 4*3 2- اصل فیش واریزی 3-کپی کارت ملی 4- کپی مدرک تحصیلی 5- اصل فرم شاخص تایید صلاحیت و یا اصل فرم تعهد نامه (مخصوص داوطلبین آزاد)

از آنجا که ملزومات پزشکی از جمله کالاهایی هستند که مورد مصرف بسیار زیاد مراکز درمانی قرار می گیرند و خصوصأ پس از الزام انتخاب مسئول فنی ملزومات پزشکی جهت داروخانه های بیمارستانی شناخت دقیق این وسایل و تسلط به آنها برای کارشناسان تجهیزات پزشکی بسیار حائز اهمیت است.

 

به اطلاع شرکت کنندگان در دوره مجازی مسئولین فنی شرکت های توزیعی و اصناف(دوره ششم) که هم اکنون در حال برگزاری می باشد میرساند آزمون این دوره در روز دوشنبه مورخ ۹۵/۱۱/۴ از ساعت ۱۶ برگزار خواهد شد.

به اطلاع شرکت کنندگان در دورۀ آموزشی مسئولین فنی تولیدکنندگان و واردکنندگان تجهیزات پزشکی که از تاریخ 1395/06/20 لغایت 1395/07/18 برای تولیدکنندگان و از تاریخ 1395/06/27 لغایت 1395/07/18 برای واردکنندگان برگزار گردیده می رساند تاریخ برگزاری آزمون، روز سه شنبه مورخ 1395/07/27 از ساعت 17:30 تا 18:30 برای تولیدکنندگان و از ساعت 19 تا 20 برای واردکنندگان می باش

گواهینامه های مربوط به دوره مسئولین فنی شرکت های توزیعی و اصناف(دوره سوم) و مسئولین فنی مراکزدرمانی و داروخانه ها(دوره پنجم ) آماده تحویل میباشد.

مدارک دوره مسئولین فنی تولیدکنندگان دوره ششم به تاریخ آزمون 23 تیر ماه، آماده تحویل میباشد.

اجلاس یک روزه نمایندگان استانی انجمن و اعضای هیات مدیره انجمن متخصصین تجهیزات پزشکی در روز پنج شنبه مورخ 15 مهر ماه در محل ساختمان ستاد مرکزی دانشگاه علوم پزشکی تهران برگزار گردید و در پایان، متن پبانیه پایانی قرائت و مورد تصویب اتفاق نظر حضار گردید.

اجلاس یک روزه نمایندگان استانی انجمن و اعضای هیات مدیره انجمن متخصصین تجهیزات پزشکی در روز پنج شنبه مورخ 15 مهر ماه در محل ساختمان ستاد مرکزی دانشگاه علوم پزشکی تهران برگزار گردید و در پایان، متن پبانیه پایانی قرائت و مورد تصویب اتفاق نظر حضار گردید.

اطلاعیه مهم
از روز شنبه مورخ 95/8/8 ساعت تحویل گواهینامه های تمامی دوره های مسئولین فنی به بازه زمانی 14 الی 16 روزهای شنبه تا چهارشنبه تغییر می یابد. لذا از تحویل مدارک در ساعات غیر معذوریم. با تشکر

 

 تمامی حقوق معنوی این سایت متعلق به انجمن متخصصین تجهیزات پزشکی کشور می باشد. استفاده از عکسهای این سایت بنا به کسب اجازه کتبی از انجمن متخصصین تجهیزات پزشکی کشور می باشد در غیر این صورت پیگرد قانونی دارد.