اطلاعیه مهم

به اطلاع علاقه مندان به شرکت در دوره های آموزشی می رساند، کارگاه آموزشی دو روزه "اصول کنترل کیفی و کالیبراسیون" با حضور اساتید مجرب از تاریخ 1396/08/11 لغایت 1396/08/12 برگزار و در پایان دوره به شرکت کنندگان گواهینامه معتبر اعطا می گردد.

ادامه مطلب

 

آدرس محل برگزاری کلاس: فردیس - سه راه حافظیه خیابان شهید داوری بعد از ۲۰ متری گلها نرسیده به پیچ دهکده جنب کارواش سهیل- دانشگاه علمی کاربردی.

(کروکی در ادامه مطلب)

توجه: برای کلیه افرادیکه ثبت نام آنها قطعی شده باشد و درلیست این دوره قرار گرفته باشد، ایمیلی با موضوع "ثبت اسم شما در لیست دوره مسئولین فنی" فرستاده خواهد شد.

دوره مجازی مسئولین فنی واردکنندگان از تاریخ 22مهر آغاز خواهد شد. لذا افرادیکه تاکنون موفق به ثبت نام نشده اند. هرچه سریع تر نسبت به ثبت نام و ارسال مدارک خود اقدام نمایند.
توجه1: ظرفیت این دوره محدود بوده و اولویت شرکت در دوره با افرادیست که زودتر ثبت نام کرده باشند.
توجه2: شرکت در این دوره برای ساکنین کلیه استان ها به جز استان تهران مجاز می باشد.
توجه3: افرادیکه از قبل در دوره واردکنندگان به صورت حضوری ثبت نام کرده اند.برای استانهای به جز استان تهران، میتوانند نهایتا تا ساعت 24 تاریخ 9مهر از طریق ارسال ایمیل به info@imedss.ir تقاضای تغییر از دوره حضوری به دوره مجازی را داشته باشند.(داخل subject: نام و نام خانوادگی + دوره مجازی واردکنندگان حتما قید شود).

با توجه به مذاکرات صورت گرفته فیمابین انجمن متخصصین تجهیزات پزشکی(دفتر تهران) و نمایندگی استان البرز قرار براین شد که یک دوره تولید حضوری از روز پنجشنبه 13 مهر ساعت 8 صبح در شهر کرج و به مدت 3 هفته (فقط پنجشنبه ها و جمعه ها از صبح تا عصر) برگزار گردد. لذا کلیه افرادیکه از هر شهری تا تاریخ 4 مهر 96 در دوره مسئولین فنی تولیدکنندگان ثبت نام کرده بودند میتوانند از طریق ارسال ایمیل به info@imedss.ir تقاضای شرکت در این کلاس را داشته باشند.(داخل subject: نام و نام خانوادگی+دوره تولید البرز حتما قید شود)

مهلت ارسال ایمیل تا ساعت 24 یکشنبه مورخ 9 مهر می باشد.
توجه: ظرفیت دوره محدود می باشد و اولویت حضور در دوره با افرادیست که زودتر ایمیل را ارسال کرده باشند.

به اطلاع شرکت کنندگان در دورۀ آموزشی مسئولین فنی شرکت های تولید کننده که از تاریخ 1396/06/11 لغایت 1396/07/04 در دوره شرکت نموده اند می رساند، تاریخ برگزاری آزمون روز یکشنبه مورخ 1396/07/16 ساعت 15:15 می باشد. ادامه مطلب

گواهینامه های مربوط به دوره مسئولین فنی شرکت های توزیعی و اصناف(دوره هشتم) و همچنین مسئولین فنی مراکز درمانی و داروخانه ها(دوره دهم) به تاریخ آزمون 16 مرداد 96 آماده تحویل میباشد. ادامه مطلب

با توجه به درخواست متقاضیان شرکت در کارگاه دو روزه آموزشی اصول کنترل کیفی و کالیبراسیون ، مهلت ثبت نام در کارگاه مذکور تمدید شد.
زمان برگزاری کارگاه دو روزه آموزشی اصول کنترل کیفی و کالیبراسیون بزودی و از طریق اطلاعیه های بعدی اعلام خواهد شد.

زمـان تحویـل گواهیــنامه ها شنبه تا چهارشنبه از ساعت 14الی16 می باشد. تحویل گواهینامه در ساعات غیر از ساعات ذکر شده فوق به هیچ عنوان صورت نخواهد گرفت. خواهشمند است در غیر ساعات ذکرشده مراجعه نفرمایید.

به اطلاع علاقه مندان به شرکت در دوره های آموزشی می رساند، کارگاه آموزشی دو روزه "اصول کنترل کیفی و کالیبراسیون" با حضور اساتید مجرب از تاریخ 1396/06/30 لغایت 1396/06/31 برگزار و در پایان دوره به شرکت کنندگان گواهینامه معتبر اعطا می گردد.

ادامه مطلب

مدارک دوره مسئولین فنی تولیدکنندگان13 و واردکنندگان 10 به تاریخ آزمون 18و11 مرداد 96، آماده تحویل میباشد.
ادامه مطلب

صبح امروز مورخ 96/05/21 دفتر نمایندگی انجمن در استان کرمانشاه با حضور مسئولین محترم دانشگاه افتتاح شد. جزئیات بیشتر این خبر به زودی اعلام خواهد شد.

 

 تمامی حقوق معنوی این سایت متعلق به انجمن متخصصین تجهیزات پزشکی کشور می باشد. استفاده از عکسهای این سایت بنا به کسب اجازه کتبی از انجمن متخصصین تجهیزات پزشکی کشور می باشد در غیر این صورت پیگرد قانونی دارد.