آخرین اخبار

  آدرس محل برگزاری:
  از غرب به شرق: بعد از میدان انقلاب ، خیابان 12 فروردین (روبروی خ 16 آذر)- سمت چپ خیابان شهدای ژندامری- پلاک 75- جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران
  از شرق به غرب: خیابان انقلاب – روبروی درب اصلی دانشگاه تهران – خیابان فخر رازی – سمت راست خیابان شهدای ژاندارمری – پلاک 75- جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران
  توجه: تنها افرادی در این دوره حضور خواهند داشت که از طرف انجمن ایمیل دریافت کردند و در زمان تعیین شده ایمیل خود را تایید کرده باشند و یا بعدا از طریق تماس ثبت نام خود را قطعی نموده باشند.
  شرکت کنندگان در هفته اول دوره باید مدارک زیر را داخل کاور A4 به نماینده انجمن تحویل دهند:
  1- یک قطعه عکس 4*3  2- اصل فیش واریزی ثبت نام 3- کپی کارت ملی 4-کپی مدرک تحصیلی 5- اصل فرم شاخص تایید صلاحیت و یا اصل فرم تعهدنامه برای داوطلبان آزاد(دارای امضا و اثرانگشت)

  در تاریخ 1396/02/06 اولین جلسه انجمن صنفی متخصصین تجهیزات پزشکی شعبه یزد با حضور جناب آقای مهندس مسلمی دبیر محترم انجمن ، آقای مهندس باغستانی نماینده انجمن در یزد و جمعی از فعالین و اعضای انجمن در یزد برگزار گردید.

   

  لیست پذیرفته شدگان مسئولین فنی مراکز درمانی و بیمارستانها - آزمون 30 فروردین 1396

  آغاز به کار نمایندگی انجمن متخصصین تجهیزات پزشکی در استان البرز با حضور دبیر انجمن جناب آقای مهندس مسلمی، جناب آقای دکتر رشیدی نماینده انجمن در استان و جمعی از متخصصین این حوزه در مراکز درمانی، شرکت های خصوصی و ...

  گواهینامه های مربوط به دوره مسئولین فنی مراکز درمانی و داروخانه ها(دوره هشتم) به تاریخ آزمون های 26اسفند95 و 30فروردین96 آماده تحویل میباشد.
  ادامه مطلب

  مدارک دوره مسئولین فنی تولیدکنندگان به تاریخ آزمون 26اسفند 95 و 30فروردین 96 ، آماده تحویل میباشد.
  ادامه مطلب

  به اطلاع شرکت کنندگان در دورۀ آموزشی مسئولین فنی تولیدکنندگان حضوری که از تاریخ 2 اردیبهشت آغاز گردید و همچنین افرادی که در آزمون مجدد دوره فوق تا تاریخ 20 اردیبهشت ماه ثبت نام کردند می رساند با توجه به حجم مطالب تدریس شده در دوره نسبت به دوره واردکنندگان، آزمون به تاریخ شنبه مورخ 6 خرداد ساعت 15 برای تولیدکنندگان تغییر یافت

  مدارک دوره مسئولین فنی واردکنندگان به تاریخ آزمون 30 بهمن 95، آماده تحویل میباشد.
  ادامه مطلب

  دوره ی مسئولین فنی شرکت های توزیعی و اصناف و مسئولین فنی مراکز درمانی و داروخانه ها از روز یکشنبه مورخ 10 اردیبهشت 96 آغاز خواهد شد. ساعت برگزاری کلاس ها ساعت 16الی 20 به جز پنجشنبه ها و جمعه ها و دوره ها به صورت مجازی و آنلاین می باشد.
  برای کلیه افرادیکه به ترتیب اولویت ثبت نام نوبت به آن ها رسیده باشد از طرف انجمن ایمیلی با عنوان "اطلاع رسانی دوره مسئولین فنی شرکت های توزیعی/مراکز درمانی" فرستاده خواهد شد که جهت شرکت در دوره باید به ایمیل پاسخ دهند و حضورشان را در دوره تایید کنند.
  توجه: فقط افرادی در این دوره شرکت خواهند کرد که از طرف انجمن برای آنها ایمیل ارسال شده باشد و ایمیل را در مهلت مقرر تایید کرده باشند.

  گواهینامه های مربوط به دوره مسئولین فنی شرکت های توزیعی و اصناف(دوره ششم) به تاریخ آزمون 4 بهمن 95 آماده تحویل میباشد.
  ادامه مطلب

  مدارک دوره مسئولین فنی تولیدکنندگان به تاریخ آزمون 18 اسفند 95، آماده تحویل میباشد.

  ادامه مطلب

  دوره ی مسئولین فنی تولیدکنندگان تجهیزات پزشکی از روز شنبه مورخ 2 اردیبهشت 96
  و دوره مسئولین فنی واردکنندگان از روز شنبه مورخ 9 اردیبهشت 96 آغاز خواهد شد. ساعت برگزاری کلاس ها ساعت 16الی 20 به جز پنجشنبه ها و جمعه ها می باشد.
  برای کلیه افرادیکه به ترتیب اولویت ثبت نام نوبت به آن ها رسیده باشد از طرف انجمن ایمیلی با عنوان "اطلاع رسانی دوره مسئولین فنی تولیدکنندگان/واردکنندگان" فرستاده خواهد شد که جهت شرکت در دوره باید در مهلت مقرر به ایمیل پاسخ دهند و حضورشان در دوره را تایید کنند.
  ادامه مطلب

  به اطلاع شرکت کنندگان در دورۀ آموزشی مسئولین فنی تولیدکنندگان حضوری که از تاریخ 23 بهمن95 آغاز گردید و همچنین مسئولین فنی مراکز درمانی مجازی که از تاریخ 11 اسفند 95 آغاز شد می رساند تاریخ برگزاری آزمون؛ برای متقاضیان شرکت در مرحله دوم آزمون؛ روز چهارشنبه مورخ 1396/01/30 از ساعت 16 برای تولیدکنندگان و از ساعت 17 برای مسئولین فنی مراکز درمانی در محل زیر برگزار می گردد:
  ادامه مطلب

  گواهینامه های مربوط به دوره آشنایی با ملزومات مصرفی پزشکی عمومی که در تاریخ 95/11/7 برگزار گردید آماده تحویل می باشد.

  زمان دریافت مدرک از شنبه تا چهارشنبه ساعت 14 الی 16 می باشد.
  جهت دریافت گواهینامه ارائه اصل کارت ملی الزامی است.
  توجه: جهت تحویل مدرک به غیر، همراه داشتن معرفی نامه دارای امضا و اثر انگشت از طرف فرد شرکت کننده در دوره و کارت ملی شخص معرفی شده الزامی می باشد.

  به اطلاع شرکت کنندگان در دورۀ آموزشی مسئولین فنی تولیدکنندگان مجازی که از تاریخ 16 بهمن آغاز گردیده می رساند تاریخ برگزاری آزمون، روز چهارشنبه مورخ 1395/12/18 از ساعت 16الی 17 در محل زیر می باشد:
  ادامه مطلب

  به اطلاع شرکت کنندگان در دورۀ آموزشی مسئولین فنی تولیدکنندگان حضوری که از تاریخ 23 بهمن آغاز گردیده و همچنین مسئولین فنی مراکز درمانی مجازی که از تاریخ 11 اسفند آغاز خواهد شد می رساند تاریخ برگزاری آزمون، روز پنجشنبه مورخ 1395/12/26 از ساعت 8:30 الی 9:30 برای تولیدکنندگان و از ساعت 10 برای مسئولین فنی مراکز درمانی در محل زیر برگزار می گردد:
  ادامه مطلب

  مدارک دوره مسئولین فنی تولیدکنندگان دوره نهم به تاریخ آزمون 11دی ماه، آماده تحویل میباشد.
  ادامه مطلب

  12

   

   تمامی حقوق معنوی این سایت متعلق به انجمن متخصصین تجهیزات پزشکی کشور می باشد. استفاده از عکسهای این سایت بنا به کسب اجازه کتبی از انجمن متخصصین تجهیزات پزشکی کشور می باشد در غیر این صورت پیگرد قانونی دارد.